00

total$00

Recent blog posts

2024-02-05 18:45:42

پیشگویی های نوستراداموس برای سال ۲۰۲۴

بدون شک با میشل دو نوستردام، معروف به نوسترآداموس پیشگوی مشهور فرانسوی آشنا هستید. کسی که تاکنون بارها و بارها با پیشگویی های شکه کننده اش جهانیان را حیرت زده کرده است. او در طول حیات خود علم طالع بینی و دیگر مطالعات غیبی را آموخت و سپس از آنها برای پیش بینی آینده استفاده کرد.  او همچنین برای سال ۲۰۲۴ هم پیشگویی هایی دارد که در این مقاله به آنها می پردازم. اما اجازه دهید ابتدا مقاله سال گذشته را بررسی کنیم.

خب او برای سال ۲۰۲۳ هشت پیشگویی داشت. 

  • تاج گذاری پادشاه جدید در انگلستان
  • . مرگ پوتین
  • مرگ پاپ فرانسیس و جانشین
  • انفجار اتمی در اروپا، جنگ داخلی در آمریکا
  •  انقلاب در ایران
  • ، نابودی یک کشور بزرگ
  •  بحران مالی و غذا در جهان

اما به ظاهر از این هشت پیشگویی نوسترآداموس برای سال ۲۰۲۳ فقط  یکی آنها اتفاق افتاده و آنهم تاج گذاری پادشاه جدید در انگلستان بود. خب ابتدا توجه داشته باشید که نوسترآداموس در کتاب پیشگویی ها مستقیم به سال خاصی اشاره نکرده. اما کسانیکه این نوشته ها را رمزگشایی می کنند بر اساس توضیحات او تشخیص می دهند که به چه سالی اشاره می کند. برای مثال به عقیده محققان  رباعی ۱۰۷۲  یک پیشگویی برای سال ۲۰۲۴ است. او می نویسد:

پارک شیب دار، فاجعه بزرگ. از طریق هسپریا و اینسوبریا انجام می شود: آتش در کشتی، طاعون و اسارت، عطارد در صورت فلکس قوس، سیاره زحل محو می شود

اما چرا به این نتیجه رسیدند که این پیشگویی برای سال ۲۰۲۴ است؟ چون او به محو شدن سیاره زحل در هنگام قرار داشتن عطارد در خانه قوس اشاره کرده. و این دقیقا رویدادیست که دقیقا در ژانویه ۲۰۲۴ روی داد.

به هرحال به ظاهر که هفت تا از هشت پیشگویی های او برای سال ۲۰۲۳ اتفاق نیفتاده است. اما به این دقت کنید. او گفت: در آمریکا جنک داخلی روی خواهد داد. و اگر با دقت نگاه کنید می بینید که اختلافات داخلی آمریکا در سال گذشته به بالاترین سطح خود و همچنان ادامه دارد.

و یا پاپ فرانسیس به حدی بیمار است که دو بار در سال 2023 در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته و عمل جراحی معده انجام داد. او حتی به دلیل مشکل تنفسی نتوانست در کنفرانس جهانی آب و هوا که در سازمان ملل برگزار شد حضور یابد. البته این را هم در نظر بگیرید که دقیقا چند روز بعد از انتشار ویدیوی سال قبل، یعنی در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ پاپ قبلی، یعنی پاپ بندیکت شانزدهم مرد. و یا هنوز دنیای غرب شب ها با چشمان باز می خوابد زیرا هر لحظه امکان این جود دارد که پوتین سلاح اتمی را شلیک کنید. درواقع چند روز پیش روسیه دوباره غرب را تحدید جدی کرد. و البته بحران مالی در سال ۲۰۲ جهان را تحت تاثیر قرار داد اما نه به آن شدتی که از گفته های نوسترآداموس انتظار می رفت. به هر حال بیایید نگاهی کوتاه به پیشگویی های او برای سال ۲۰۲۴ داشته باشیم.

همانطور که قبل تر گفتم نوسترآداموس در رباعی ۱۰۷۲ برای سال ۲۰۲۴ یعنی سال اژدها یک تغییر بزرگ را پیش بینی کرده است که با زلزله، جنگ و بیماری همراه است. او اینگونه می نویسد:

پارک شیب دار، فاجعه بزرگ. از طریق هسپریا و اینسوبریا انجام می شود: آتش در کشتی، طاعون و اسارت، عطارد در صورت فلکس قوس، سیاره زحل محو می شود

به نظر می رسد که این رباعی‌ به یک فاجعه بزرگ در زمین اشاره می کند که به دلیل جنگ اتفاق می افتد.  این فاجعه بزرگ از طریق اینسوبریا یعنی شمال ایتالیا و هسپریا یعنی ایالت کالیفرنیا در آمریکا آغاز می شود. خب این فاجعه بزرگ چیست؟ زمین لرزه ها و رانش های زمین که به دلیل این جنگ رخ خواهد داد.

آتش در کشتی بدون شک اشاره به یک جنگ نظامی دارد که از طریق دریا انجام خواهد شد، و همچنین اشاره به طاعون و کلمه اسارت کنار آن، احتمال وقوع یک جنگ تمام عیار را افزایش می دهد که در آن از سلاح هایی استفاده می شود که بر سیستم گوارشی انسان تاثیر می گذارد. چراکه طاعون بیماری است که با عفونت ریه آغاز می شود و اشاره نوسترآداموس به این کلمه درواقع اشاره به بیماری و مرگ از طریق تنفس دارد.  و همانطور که قبل تر گفتم عطارد در صورت فلکس قوس که منجر به دیده نشدن زحل می شود پدیده نجومی است که انتهای سال ۲۰۲۳ و ابتدای سال ۲۰۲۴ روی داد و اشاره به سال ۲۰۲۴ دارد.

بهرحال نوستراداموس در رباعی دیگر به این نبرد دریایی اشاره می کند. او می نویسد:

پس از جنگ و نبرد دریایی، نپتون بزرگ در بلندترین ناقوسش: حریف سرخ از ترس رنگ پریده می شود و اقیانوس بزرگ را در وحشت فرو می برد.

این رباعی می تواند احتمال آغاز یک جنگ در رباعی قبلی را افزایش دهد. جنگی که نتیجه آن باعث وحشت این حریف سرخ می شود بنابراین اقیانوس بزرگ را نا امن می کند.

برخی فکر می کنند که "رقیب سرخ" می تواند به چین و پرچم سرخ آنها اشاره کند. و البته این را هم باید مد نظر داشت که چین بزرگترین نیروی دریایی جهان را دارد بنابراین می تواند به راحتی یک اقیانوس بزرگ را در وحشت فرو ببرد. خب اگر رقیب بزرگ چین باشد پس بدون شک ایالات متحده درجنگ رباعی قبلی حضور دارد. زیرا رقابتی که بین آمریکا و چین وجود دارد  بر کسی پوشیده نیست. و از آنجایی که چین با ایالات متحده مرز دریایی دارد بنابراین اقیانوس مد نظر اقیانوس آرام شمالی است. بهرحال این اتفاق بعد از آن جنگ اصلی روی خواهد داد. هرچند که هم اکنون ایالات متحده در یک نبرد دریایی است.

اما پیش گویی بعدی نوسترآداموس می تواند تامل انگیز باشد. او می نویسد:

ستاره بزرگ هفت روز می سوزد، ابر باعث می شود دو خورشید ظاهر شوند، ماستیف بزرگ تمام شب زوزه می کشد. وقتی پیشوای بزرگ، کشور را تغییر می دهد.

به نظر می رسد که این پیشگویی به تغییر بزرگی در زمین اشاره می کند. چرا که عیسی از زمانی صحبت کرد که دو خورشید وجود خواهد داشت، و در افسانه مایاها و سرخپوستان هوپی هم این موضوع آمده است. در کل نبوت دو خورشید به این معنا تعبیر شده است که وقتی دو خورشید دیده می‌شود، جهان در آستانه یک دوره تغییر شدید قرار می‌گیرد و به دنبال آن چرخه‌ای از تنظیم مجدد  وجود خواهد داشت. اهمیت معنوی عمیق تر این است که تغییرات بزرگ زمین که به طور گسترده پیش بینی می شود منجر به تغییر عمیق آگاهی مردان و زنان در همه جا و آزاد شدن موجی از انرژی معنوی جدید می شود. من شک ندارم که این چرخه جدید تکامل سیاره ای در یک مفهوم بین بعدی زندگی را تغییر می دهد: ما در شرف تبدیل شدن به بخشی از چیزی هستیم که قبلاً هرگز روی زمین تجربه نشده است. به این دقت کنید: طبق گفته های دلارس کانون زمین در حال تغییر است. طبق پیامی که کنت سنت ژرمن بر روی سنگ های جورجا گذاشت، زمین در حال تغییر است. ظبق علوم ستاره شناسی میتراییسم زمین در حال تغییر است. طبق مطالعات خودم زمین در حال تغییر است. و عیسی در یک پیام کد گذاری شده گفت: وقتی وارد عصر آکواریوس شدیم آماده تغییر بزرگ باشید.

اما چرا این رباعی ممکن است اشاره به سال ۲۰۲۴ داشته باشد؟ چون در نوامبر سال ۲۰۲۳ اخترشناسان رابطه جدیدی بین سرعت افزایش چرخه لکه های خورشیدی و میدان مغناطیسی خورشید کشف کردند. نتایج آنها نشان می‌دهد که حداکثر شدت چرخه لکه‌های خورشیدی در حال انجام، قریب‌الوقوع است و احتمالاً ظرف یک سال اتفاق می‌افتد. همین امر باعث دیده شدن ۲ خورشید در آسمان می شود. اما چرا می تواند با گفته عیسی مرتبط باشد؟ چون در رباعی به تغییر بزرگ توسط پیشوای بزرگ اشاره شده است.

اما با تمام این توضیحات ممکن است که سال ۲۰۲۴ آغاز این تغییر بزرگ باشد نه زمان نهایی آن.  چراکه طبق ۳ ویدیویی که درباره پایان این عصر ساختم ما هر ساله به پایان این چرخه ۲۵۹۲۰  ساله نزدیک و نزدیک تر می شویم. و این یعنی هر ساله اوضاع بد و بدتر می شود تا وقتیکه مرد کوزه بدست به طور کامل وارد خانه شود.

و اما نوسترآداموس دوباره برای سال ۲۰۲۴ پاپ را خطاب می کند و می گوید: پاپ فرانسیس به زودی می تواند جایگزینی را ببیند. او نوشت:

از طریق مرگ یک پاپ بسیار پیر، یک رومی با سن و سال خوب انتخاب می‌شود،  گفته می‌شود که او دید خود را ضعیف می‌کند، اما مدت زیادی در فعالیت‌های گزنده خواهد نشست .

همانطور که در ابتدای ویدیو گفتم پاپ فرانسیس که اکنون 87 ساله است، با مشکلات سلامتی جدی روبرو است. و این احتمال که به زودی یکی دیگر جایگزین او شود بسیار زیاد است. حال چه بر اثر مرگ چه عدم سلامتی.

البته توجه داشته باشید که تمام این پیشگویی ها ممکن است تا ۳ ماه با عقب یا جلو باشند چرا که نوسترآداموس این پیشگویی ها را بر اساس طالع بینی انجام می داد و چرخه سالانه در علوم آسمانها بر اساس حرکت خورشید است یعنی سال خورشیدی.

بهرحال در حالی که این پیش‌بینی‌های نوستراداموس برای سال ۲۰۲۴ ترسناک است اما جای نگرانی نیست چرا که فقط یکی از هشت پیشگویی او برای سال ۲۰۲۳ درست از آب درآمد. فقط امیدوارم که آن پیشگویی ها با تاخیر اتفاق نیفتد.

Kandlus network

دوست عزیز. این صفحه آزمایشی است و برای شما که به انگلیسی مسلط نیستید اماده شده تا بتوانید مقاله های کندلوس را به فارسی مطالعه کنید.

All Comments